تبلیغات کلیکی اینترنتی

 

تبلیغات کلیکی

 

- تبلیغات کلیکی، اولین و قوی ترین تخصص شبکه یوزنتورک می باشد.

در هر وب سایت، جایگاه هایی برای نمایش تبلیغات کلیکی وجود دارد که ما برای نمایش تبلیغات خود بهترین این جایگاه ها را از وب مسترها اجاره کرده و تبلیغات کلیکی شبکه یوزنتورک را در آنها نمایش می دهیم. در این تبلیغات کلیکی، تبلیغ دهنده ها فقط به ازای کلیک های صددرصد صحیح هزینه پرداخت می کنند.

 

درسته. فقط کلیک های 100درصد صحیح !!!!

 

یکی از ویژگی های برجسته شبکه یوزنتورک که این شبکه را از سایر شبکه های تبلیغاتی دیگر متمایز می کند وجود 21 روش تشخیص کلیک های تقلبی بوده که می تواند درصد کلیک های تقلبی را به کمترین میزان خود برساند.

همواره در تبلیغات کلیکی، یکی از ایرادهایی که می تواند کمپین تبلیغاتی شما را نابود کند وجود کلیک های تقلبی و دزدی بیش از حد بر روی بنرهای تبلیغاتی شما بوده که می تواند بخش عظیمی از تبلیغات شما را از بین ببرد. به همین دلیل در طراحی سیستم ضدتقلب شبکه یوزنتورک، تاکید بسیار زیادی بر روی این فیلترهای تشخیص کلیک های تقلبی شده و بیشترین زمان طراحی وب سایت، بر روی این قسمت بسیار مهم بوده است.

 

- تبلیغات کلیکی اینترنتی، با وجود کلیک های تقلبی نابود می شود.

 

در شبکه یوزنتورک، کلیک های انجام شده بر روی بنرهای موجود از 21 فیلتر بسیار قدرتمند عبور کرده و این سیستم ضد تقلب کلیه رفتار کلیک کننده ها را مورد بررسی قرار داده و تا 99 درصد کلیک های تقلبی که با هدف سواستفاده وکسب درامد بیشتر بوده است را شناسایی کرده و هزینه کلیک انجام شده به شکل خودکار به کمپین تبلیغ دهنده باز می گردد.

پس از بررسی کامل سستم ضدتقلب شبکه یوزنتورک، نوبت به نیروهای متخصص شبکه یوزنتورک می رسد که در پایان هر شب و در ساعت 24 بامداد شروع به بررسی دستی کلیک های انجام شده در طول روز می کنند تا کیفیت کلیک های انجام شده را بررسی کرده و تعداد کلیک هایی که از سیستم ضد تقلب شبکه فرار کرده اند را شناسایی کنند.

به این شکل، کلیک های انجام شده در تبلیغات کلیکی شبکه یوزنتورک، در هر روز هم به شکل دستی و هم اتوماتیک مورد بررسی قرار می گیرند.

تبلیغات کلیکی با کیفیت را تجربه کنید.

 

تبلیغات کلیکی اینترنتی

 

- نمایش دهنده ها، برگ برنده تبلیغات کلیکی شبکه یوزنتورک می باشند.

 

شبکه یوزنتورک از ابتدای کار همواره بر کیفیت کار خود تاکید داشته و در تلاش است ایده های جدیدی را در بستر فعالیتی خود ایجاد کنید که کیفیت کارهای خود به خصوص در تبلیغات کلیکی افزایش پیدا کند. در همین راستا این شبکه در تایید وب سایت های نمایش دهنده تبلیغات کلیکی بسیار هوشیار عمل کرده و تنها وب سایت هایی در این شبکه فعالیت می کنند که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند و تولید محتوا مهم ترین ویژگی آنها باشد.

همین نکته در کاهش کلیک های تقلبی و غیر واقعی تاثیر بسیار زیادی داشته و توانسته است کیفیت کلیک های انجام شده در شبکه یوزنتورک را افزایش دهد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحات تبلیغات کلیکی و تبلیغات کلیکی شبکه یوزنتورک مراجعه کنید.

 

موفق باشید