تبلیغات کلیکی

 

تبلیغات کلیکی اینترنتی چیست؟

 

- تبلیغات کلیکی چیست ؟

 

شبکه یوزنتورک، یک آژانس تبلیغاتی اینترنتی بوده که در زمینه تبلیغات کلیکی فعالیت کرده و بخش عظیمی از برنامه ها و اهداف خود را در زمینه تبلیغات کلیکی ایجاد کرده است. در وب سایت شبکه یوزنتورک، ایده های جدیدی در شاخه تبلیغات کلیکی یا PPC اجرا شده است تا تمامی کاربران این شبکه به بیشترین سود برسند. 

یکی از بزرگترین ایرادهای تبلیغات کلیکی که باعث نگرانی تمامی تبلیغ دهنده ها بوده و در هنگام شارژ کمپین های تبلیغاتی آنها را به شک می اندازد وجود کلیک های تقلبی بوده است. ما در پنل تبلیغاتی خود شرایطی را فراهم کرده ایم که این کلیک های تقلبی را به حداقل برسانیم.

کلیک های تقلبی به دلیل سوء استفاده برخی از نمایش دهنده ها و با هدف کسب درامد بیشتر انجام می شود که ما با طراحی قسمت های مختلف در پنل شبکه یوزنتورک و استفاده از نیروهای متخصص و با تجربه سعی کرده ایم که این کلیک های تقلبی را به کمترین میزان خود برسانیم.

 

- تبلیغات کلیکی در پنل شبکه یوزنتورک :

 

در پنل شبکه یوزنتورک، برای بالا بردن کیفیت کلیک ها و اجرای صحیح تبلیغات کلیکی اینترنتی ویژگی های بسیار زیادی ایجاد شده است که می تواند هدف اصلی شبکه یوزنتورک، که رضایت کامل مشتریان می باشد را فراهم کند.

تمامی کلیک های انجام شده در شبکه تبلیغات یوزنتورک از 21 فیلتر عبور کرده و تمامی عناصر تشخیص دهنده کلیک های تقلبی بر این کلیک های انجام شده اعمال می شود. آی پی، موقعیت مکانی کلیک، فاصله های زمانی کلیک های انجام شده، مدت زمان انجام کلیک پس از ورود به سایت، رزولوشن تصویر، رنگ و نور پس زمینه و ده ها نکته دیگر بر روی کلیک های انجام شده اعمال شده تا یک کلیک سالم برای تبلیغ دهندگان به وجود بیاید.

کلیک هایی که از این پنل بسیار قدرتمند خارج می شوند توسط نیروهای مجرب و با تجربه شبکه یوزنتورک نیز مورد بررسی قرار می گیرند تا درصد کلیک های تقلبی به حداقل برسند.

سیستم ضدتقلب بسیار قدرتمند شبکه یوزنتورک، در تبلیغات کلیکی به کمک تبلیغ دهنده ها آمده و قسمت عظیمی از سرمایه آنها را از کلیک های تقلبی نجات می دهد.

 

پنل تبلیغات کلیکی شبکه یوزنتورک

 

- تبلیغات کلیکی و تحلیل کمپین های تبلیغاتی :

 

در آژانس های تبلیغاتی باید هم نمایش دهنده ها و هم تبلیغ دهنده ها اطلاعات واضح و صریحی از عملکرد وب سایت و کمپین تبلیغاتی خود داشته باشند. در پنل تبلیغاتی شبکه یوزنتورک، تحلیلگری بسیار قدرتمند وجود داشته که می تواند اطلاعات بسیار کاملی را در زمینه فعالیت وب سایت و یا کمپین تبلیغاتی را در اختیار کاربران قرار دهد. اطلاعاتی که شاید در کمترین آژانس تبلیغاتی مشاهده کنید.

تحلیلگر این شبکه تمامی کاربران را از لحظه ورود به سایت نمایش دهندگان دنبال کرده و رفتار همه آنها را بررسی می کند و اطلاعات باورنکردنی را در اختیار شما قرار می دهد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به تبلیغات کلیکی مراجعه کنید.

 

موفق باشید