تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی

 

- تبلیغات کلیکی چیست ؟

با گسترش چشمگیر اینترنت در بستر کشور ما، هر روزه صدها وب سایت فارسی زبان ایجاد شده و هر یک از این وب سایت ها برای تامین هزینه های خود به سمت کسب درآمد از وب سایت خود، روی می آورند. در هر وب سایت، جایگاهی برای تبلیغات وجود دارد که ما، تبلیغات کلیکی شما را در بهترین جایگاه های تبلیغاتی سایت های زیرمجموعه خود قرار می دهیم.

 

- تبلیغات کلیکی شبکه یوزنتورک، حامی کسب و کارهای کوچک

 

در تبلیغات کلیکی شبکه یوزنتورک، تبلیغات شما در وب سایت های مرتبط با محصول شما نمایش داده شده و زمانی که روی آن آگهی کلیک شود، هزینه‌ای را بابت آن کلیک از شما دریافت خواهیم کرد.

ما در این روش، رفتار مشتریان وب سایت و یا محصولات شما را در سراسر ایران بررسی کرده و تبلیغ های کلیکی شما را بر اساس وب سایت های موضوعی مرتبط به آنها می رسانیم.

 

- نحوه گزینش کلیک های صحیح در تبلیغات کلیکی :

 

تمامی کلیک های انجام شده بر روی تبلیغات کلیکی شبکه یوزنتورک ، از سه فیلتر بسیار قدرتمند که توانایی تشخیص 21 روش کلیک تقلبی رو دارد، عبور کرده و به شکل اتوماتیک کلیک های تقلبی شناسایی شده و هزینه ای را برای نمایش دهندگان ندارد. کلیه کلیک هایی که در اثر تشویق کاربران، کلیک های انجام شده توسط ربات و ... توسط سیستم ضدتقلب پرقدرت شبکه یوزنتورک شناسایی می شود.

سپس تمامی کلیک ها در ساعات ابتدایی روز، توسط تیم با تجربه شرکت یوزنتورک به شکل دستی مورد بررسی قرار گرفته و کلیک های تقلبی احتمالی باقی مانده شناسایی شده و وب سایت های متخلف متوقف خواهند شد.

به همین دلیل است که تبلیغات کلیکی شبکه یوزنتورک، از گارانتی بازگشت هزینه صددرصدی کلیک های تقلبی به تبلیغ دهنده ها برخوردار بوده و هزینه تمامی کلیک های تقلبی انجام شده، دوباره به کمپین تبلیغ دهنده ها باز می گردد.

تنها در 9 مرحله زیر، تبلیغات کلیکی خود را راه اندازی کرده و کسب و کار خود را به سرعت گسترش دهید.

 

تبلیغات کلیکی

 

در مرحله اول نیاز است که در سایت یوزنتورک عضو شوید تا از یک پروفایل کاربری برخوردار شوید. این کار کمتر از یک دقیقه وقت شما را نمی گیرد.

در مرحله دوم، بین تیم شبکه یوزنتورک و مدیران کسب و کار جلسه ای برگزار می شود و درباره ایده های تبلیغاتی موجود، اهداف کوتاه مدت و بلند مدت تبلیغاتی شما و ده ها موضوع دیگر به شکل رایگان بحث و گفت و گو می شود. ایرادهای ایده تبلیغاتی شما گرفته شده و مشاوره هایی طلایی برای ادامه فعالیت شما داده می شود. در این جا است که مرحله سوم، شروع شده و برای کمپین تبلیغاتی شما گام های حرکتی تعریف می شود.

مشخص می شود به چه شکل وارد عرصه تبلیغات کلیکی شوید تا در مقابل سایر رقبای خود، احتمال موفقیت بیشتری داشته باشید.

بدون شک، این مرحله یکی از مهم ترین مراحل موجود در پروسه تبلیغات کلیکی می باشد.

در مرحله چهارم، کمپین تبلیغاتی برای کسب و کار شما ایجاد شده و توسط تیم شبکه یوزنتورک تست اولیه می شود. ایرادهای احتمالی کمپین تبلیغات کلیکی شما گرفته شده و یک گام به سمت موفقیت حرکت می کنید.

در مرحله پنجم، کمپین تبلیغاتی شما فعال شده و بنرهای کسب و کار شما در میان هزاران سایت زیرمجموعه شبکه یوزنتورک نمایش داده می شود. به محض شروع بازدیدها، می توانید از قسمت تحلیلگر، به ریز اطلاعات کمپین تبلیغاتی خود دسترسی داشته باشید.

در مرحله ششم و پس از چند روز از شروع فعالیت تبلیغاتی شما، کمپین شما توسط تیم فنی شبکه یوزنتورک آنالیز شده و یک بازخورد اولیه از نتیجه تبلیغات شما استخراج شده و تغییرات احتمالی مانند اعمال هدف مندی های بیشتر، تغییر هدف مندی ها، تغییر بنرها و ده ها تغییر دیگر بر روی کمپین شما اعمال می شود و در مرحله هفتم ریز تمامی این اطلاعات در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در مرحله هشتم، بر اساس شاخه فعالیت شما و کلمات کلیدی تعریف شده، اطلاعاتی از سایر رقبای شما و نحوه فعالیت آنها در عرصه تبلیغات در اختیار شما قرار داده می شود. این مرحله دیدی بسیار روشن از شاخه فعالیت شما را در اختیارتان قرار می دهد و مشخص می کند که در این مسیر پر پیچ و خم، در رقابت با سایر رقبا در چه موقعیتی قرار دارید و چگونه می توانید سرعت پیشرفت خود را افزایش دهید.

در مرحله آخر که همزمان با پایان کمپین تبلیغات کلیکی تعریف شده می باشد، به شکل دقیق تبلیغات کلیکی شما، مورد تحلیل قرار می گیرد و میزان بازخورد مخاطبین و نحوه عملکرد آنها را در اختیار شما قرار می دهیم.

 

تبلیغات کلیکی، تخصص شبکه یوزنتورک است. امتحان کنید

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تبلیغات کلیکی به صفحات زیر مراجعه کنید.

 

1 - تبلیغات کلیکی

2 - تبلیغات کلیکی چیست ؟

 

موفق باشید