قوانین و مقررات

 

— شرایط استفاده از خدمات شبکه تبلیغاتی یوزنتورک :

 

استفاده از خدمات این سایت به معنای آگاه بودن، پذیرش و التزام به شرایط و تعهدات مندرج در این توافقنامه از سوی کاربر، آگهی دهندگان و نمایش دهندگان تلقی می‌شود. از این رو ثبت نام در پنل شبکه یوزنتورک به معنای پذیرش شرایط و قوانین مندرج در این توافق‌نامه از سوی تمامی کاربران تلقی می‌شود.

 

— تعاریف :

 

کاربران شبکه یوزنتورک : به فرد حقیقی گفته می شود که از جانب خود و یا فرد حقوقی دیگری مسئولیت و مالکیت سایتی را داراست و برای ارائه تبلیغات کلیکی و یا دریافت تبلیغات کلیکی در سایت یوزنتورک ثبت نام می کند.

یوزنتورک : نام تجاری یک شبکه نمایش و توزیع آگهی های اینترنتی می باشد که به صورت برخط و آنلاین خدمات رسانی می کند.

حساب کاربری : پروفایلی که حاوی اطلاعات شخصی، کاری و مالی هر کاربر بوده و فقط توسط خود کاربر و دارنده حساب کاربری مدیریت می شود.

نمایش دهنده : هر کاربری که وب سایت های خود را در پنل شبکه تبلیغاتی یوزنتورک ثبت کرده و کدهای تبلیغاتی این شبکه را در هر یک از وب سایت ها قرار داده است.

تبلیغ دهنده : هر کاربری که در شبکه تبلیغاتی یوزنتورک یک و یا چندین کمپین تبلیغاتی را تعریف کرده است.

کمپین تبلیغاتی : به مجموعه‌ای از بنرهای تبلیغاتی گفته می‌شود که دارای بودجه، هدفگذاری و صفحه فرود مشخصی می باشد که مخاطبین سایت ها با کلیک بر روی بنرهای تعریف شده به آن صفحه اینترنتی ارجاع داده می شوند.

مسدود کردن حساب : غیرفعال نمودن حساب کاربری بصورت موقت یا دائم می‌باشد.

 

— مقررات عمومی :

 

1 - این تعهدنامه پس از عضویت کاربران در شبکه یوزنتورک اجرایی بوده و هر یک از اعضای شبکه یوزنتورک که شامل نمایش دهندگان و تبلیغ دهندگان می شود موظف به اجرای تمامی بندهای آن می باشند.

2 - کلیه رویکردهای شبکه تبلیغاتی یوزنتورک منطبق با قوانین و مقررات و دستورالعمل های جمهوری اسلامی ایران و نهاد های دولتی تابعه آن است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت این قوانین است.

3 - یوزنتورک در هر زمانی حق اصلاح و تغییر شروط این توافقنامه را به صورت کلی یا جزئی داراست و شروط اصلاح شده یا تغییر یافته را از طریق وبگاه اعلام می نماید. استفاده کاربر بعد از تاریخ اولین مراجعه پس از اعمال تغییرات، به معنی پذیرش تمامی تغییرات اعمال شده بوده و پس از آن حق اعتراض نسبت به این قوانین جدید را ندارد.

4 - محتویات این وبگاه بر اساس بنرهای طراحی شده توسط آگهی دهنده یا طراحی شده توسط یوزنتورک و با توجه به اطلاعات آگهی دهنده صورت می پذیرد، ارائه می شود. بدین معنا که شبکه یوزنتورک هیچ‌گونه تعهدی در خصوص محتوای تبلیغات آنها نداشته است. تایید صلاحیت و قابل اعتماد بودن آنها کاملا به عهده خود مشتریان می باشد.

5 - از تمامی اطلاعات مالی و شخصی هر یک از کاربران این شبکه به شکل کاملا محرمانه حفاظت شده و در هیچ صورت بجز حکم مراجع قضایی در اختیار هیچ فرد یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.

6 - هر یک از کاربران شبکه یوزنتورک موظف هستند که کلیه اطلاعات شخصی خود را به درستی در پروفایل کاربری خود ثبت کرده و به محض تغییر در اطلاعات آنها مانند آدرس، شماره تلفن و ... پروفایل کاربری خود را به روز رسانی کنند.

7 - درصورت بروز قطعی سایت به علل قاهره یا به دستور مقامات دولتی و قضایی ویا هر علت دیگری، آگهی دهنده و نمایش دهنده موافقت خود را با تعلیق تعهدات شبکه یوزنتورک تا زمان وصل مجدد سایت را اعلام می نمایند.

 

— تعهدات نمایش دهندگان :

 

1 - تمامی ناشران شبکه یوزنتورک و با هر درجه کیفیت، فقط می توانند از 6 کد نمایش آگهی در صفحات سایت خود استفاده کنند و استفاده بیشتر از 6 کد نمایش آگهی تخلف محسوب شده و سایت کاربر موقتا تا رفع مشکل غیر فعال می گردد.

2 - وب سایت نمایش دهندگان از نظر گرافیک و طراحی در سطح مناسبی باشد.

3 - دارای تبلیغات بیش از حد و پاپ آپ های آزار دهنده نباشد.

4 - از نظر تولید محتوا در سطح مناسبی بوده و از آرشیو اطلاعاتی کاملی برخوردار باشد.

5 - سایت در دسترس بوده و فیلتر نشده باشد.

6 - سایت مستقل باشد، وبلاگ‌ها‌ و سایت‌هایی با دامنه عمومی در شبکه یوزنتورک پذیرفته نخواهند شد.

7 - خود وب سایت و یا بخشی از آن در موضوعات افزایش رتبه، چت روم، محصولات جنسی و گسترش فساد و فحشا و ... فعالیت نمی کند.

8 - ناشران هنگامی که ثبت درخواست برداشت درآمد ارسال میکنند توجه داشته باشند که تبلیغات شبکه یوزنتورک باید در وب سایت آنان وجود داشته باشد تا درخواست آنان مورد تایید قرار گیرد.

 

— نمایش‌دهنده متعهد می شود از انجام هر یک از موارد زیر خودداری کند :

 

1 - تشویق کاربران خود برای انجام کلیک بر روی بنرهای تبلیغاتی شبکه یوزنتورک.

2 - ارسال کلیک های غیر واقعی که به منظور افزایش درامد نمایش دهنده باشد.

3 - استفاده از عباراتی نظیر "برای حمایت از ما روی تبلیغات کلیک کنید" و یا موارد مشابه تشویق کننده از جمله برنامه های جایزه یا هر روش دیگری که منجر به افزایش غیرواقعی تعداد کلیک ‌شود.

4 - قرار دادن بیش از 6 کد نمایش آگهی در صفحات وب سایت.

5 - استفاده از رباتها و سایر برنامه ها برای افزایش تعداد نمایش بنرها.

6 - استفاده از رباتها و سایر برنامه ها برای افزایش تعداد کلیک های انجام شده و کسب درآمد بیشتر.

7 - تغییر در کدهای نمایش بنرهای تبلیغاتی شبکه یوزنتورک.

8 - قراردادن کدهای دریافتی برای یک سایت در دامنه های دیگر.

9 - استفاده شبانه از وب سایت های افزایش بازدید برای افزایش CTR بنرهای تبلیغاتی.

10 - نمایش تبلیغات در فریم های مخفی ، صفحات خالی و بدون محتوا و لینک باکس.

11 - استفاده از روش هایی که منجر به کلیک خودکار روی بنرها می شود.

12 - قرار دادن کدهای تبلیغاتی شبکه یوزنتورک در ایفریم ها.

 

چنانچه نمایش‌دهنده یکی از تخلفات مندرج در این توافقنامه را انجام دهد و یا خارج از تعهدات این توافقنامه عمل کند، شبکه یوزنتورک می‌تواند حساب کاربری نمایش‌دهنده را بدون اخطار قبلی به شکل موقت مسدود کند. نمایش‌دهنده جهت فعال سازی مجدد وب سایت خود باید اسناد مثبته خود را مبنی بر قانونی بودن فعالیت‌هایش که با اصول کلی شبکه یوزنتورک هماهنگی داشته باشد، ظرف ده روز ارائه نماید در صورت عدم ارائه مدارک در مدت مذکور و یا چنانچه مدارک ارسالی بر قانونی بودن فعالیت‌های نمایش دهنده دلالت نکند، تمامی درآمد وبگاه متخلف از حساب کاربری نمایش‌دهنده به نفع آگهی‌دهندگان کسر می‌شود. نمایش‌دهنده می‌تواند بعد از گذشت یک ماه نسبت به درخواست رفع مسدودیت از وبگاه خود اقدام نماید.

در هر صورت از این حیث مسئولیتی متوجه شبکه یوزنتورک نمی‌باشد.

 

— تعهدات آگهی دهندگان :

 

1 - پذیرش کلیه تبلیغات بر اساس قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و شبکه یوزنتورک هیچ گونه مسئولیتی در قبال شعارها، مطالب و تصاویر مورد استفاده در آگهی های نمایش داده شده ندارد و این مورد مستقیما برعهده آگهی دهنده خواهد بود.

2 - هزینه واریز شده جهت درج تبلیغات پس از کسر از موجودی کاربر به هیچ عنوان قابل برگشت نیست.

3 - شبکه یوزنتورک برای رد و پذیرش آگهی مختار است و می تواند براساس قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و سیاست  های پذیرش آگهی در شبکه خود تصمیم گیری نماید.

4 - شبکه یوزنتورک می تواند در صورت دریافت هرگونه اخطار از مراجع قضایی، انتظامی و نهاد های ذیربط در فضای مجازی نسبت به نمایش آگهی های خاص، موقتا آگهی مربوطه را غیر فعال و یا لغو نماید و مسئولیت هرگونه خسارت ناشی از آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

5 - آگهی دهنده محدودیتی در زمان نمایش آگهی خود ندارد و هر زمان بنا به صلاحدید خود می تواند بودجه آگهی خود را تعیین و یا آگهی را موقتا غیر فعال نمایید.

6 - آگهی دهندگان موظف هستند که مجوزهای لازم برای تولید و یا فروش محصول خود را از مراجع مربوطه دریافت کنند.

7 - آگهی دهندگان متعهد می شوند که محتوای تبلیغاتی خود را بر اساس ضوابط شبکه یوزنتورک طراحی کرده و یا آنها را بر اساس این ضوابط تغییر دهند.

8 - تبلیغات این تبلیغ دهنگان باید به گونه ای باشد که اطلاعاتی دقیق، صریح و روشن به مخاطبین منتقل شود.

 

در صورت انجام هریک از موارد بالا، شبکه یوزنتورک می تواند بدون اطلاع قبلی کمپین تبلیغاتی موردنظر را به شکل موقت غیر فعال و یا لغو کرده تا ایرادهای احتمالی رفع شود. مسئولیت هرگونه خسارت ناشی از آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

 

— تعهدات شبکه یوزنتورک :

 

شبکه یوزنتورک متعهد می شود در برنامه ریزی های کلان خود همواره توجه ویژه ای به نمایش دهندگان و تبلیغ دهندگان داشته باشد و برنامه هایی را برای موفقیت بیشتر آنها وضع کند.

از آنجا که آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده مطلع هستند که ارسال اطلاعات شخصی، چه به صورت حضوری، تلفنی و یا از طریق اینترنت همیشه با خطر افشاء مواجه است و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل نمی‌باشد. بنابراین شبکه یوزنتورک مسئولیتی در قبال نواقص امنیت تکنولوژی نخواهد داشت. با این وجود این شبکه تمام تلاش خود را به منظور حداقل نمودن و در صورت امکان جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و استفاده غیر صحیح از اطلاعات مندرج می‌نماید. در هیچ موردی چنین حمایتی کمتر از استانداردهای معقول مراقبت نخواهد بود .

 

— شرایط پرداخت :

 

1 - تمامی کلیک های روزانه انجام شده در وب سایت های نمایش دهندگان، پس از بررسی دقیق متخصصین شبکه یوزنتورک، در پایان همان روز کاری به حساب کاربران منتقل می شود. لذا در پایان هر روز کاری امکان افزایش و یا کاهش تعداد کلیک های صحیح انجام شده می باشد.

کلیک های صحیح این شبکه، از 21 فیلتر خودکار و دستی شبکه یوزنتورک عبور خواهد کرد.

2 - درآمد وب سایت های نمایش دهنده تارسیدن به حداقل موجودی برای واریز، نزد شبکه یوزنتورک به صورت امانت باقی خواهد ماند.

3 - حداقل موجودی برای واریز ثابت نبوده و بر اساس شرایط وب سایت تغییر خواهد کرد. برای اطلاع از میزان حداقل برداشت به درخواست برداشت موجود در پنل شبکه یوزنتورک مراجعه کنید.

4 - هر یک از حساب های کاربری پس از رسیدن به حداقل واریزی، می توانند درخواست انتقال درآمد خود را ارسال کنند. پس از بررسی های لازم و ثبت در سیستم حسابرسی شبکه یوزنتورک، واریزی انجام می شود.

5 - مدت زمان واریز درآمد، حداکثر سه تا پنج روز کاری طول می کشد.

 

— مکاتبات :

 

کلیه مکاتبات به صورت کتبی خواهد بود که از طرف شبکه تبلیغاتی یوزنتورک از طریق ایمیل به نشانی ads@yooznetwork.ir می‌باشد و مکاتبات آگهی‌دهنده و نمایش دهنده نیز از طریق ایمیل ثبت شده ایشان در زمان ثبت نام خواهد بود.