روش های مختلف کسب درآمد از اینترنت

روش های مختلف کسب درآمد از اینترنت

- نویسنده : مدیریت 1395/05/16

کسب درآمد از دنیای اینترنت به واسطه وسعت این دنیای ناشناخته بسیار توسعه پیدا کرده و اکثر مردم ایران و جهان در تلاش هستند تا از دنیای اینترنت به کسب درآمد بپردازند. در این مقاله به بررسی شاخه های مختلف کسب درآمد از اینترنت پرداخته و سعی می کنیم از جوانب مختلف به این موضوع بپردازیم.

اینترنت می تواند به کسب درآمدی ثابت برای شما تبدیل شود.

 

در چند سال گذشته زمانی که از دنیای کسب و کار صحبت می شد، فکر همه مردم به بازار و مغازه های بیرون می رفت و هیچ وقت کسی فکر نمی کرد که پس از گذشت کمتر از 10 سال دنیای کسب و کار به محیط اینترنت کشیده شود.

دنیایی که امروزه به اولین محیط کسب و کار کشور تبدیل شده و توانسته است دنیای بیرون از اینترنت را هم به خود وابسته کند. به همین دلیل است که تمامی کسب و کارهای خارج از اینترنت، امروزه به دنبال ماجراجویی در اینترنت بوده و  وب سایت ها و فروشگاه های خود را در اینترنت نیز رواج داده اند. امروزه هر شرکتی دارای یک وب سایت اینترنتی بوده و همچنین بین فروشگاه های بزرگ اینترنتی و فروشگاه های تجاری پیرامون ما رقابتی بسیار سخت در فروش وجود داشته است.

ما می توانیم از دنیای اینترنت به شیوه های مختلف کسب درآمد داشته باشیم که در این مقاله سعی می کنیم به بررسی اساسی ترین این روش های کسب درآمد بپردازیم.

ما می توانیم به واسطه تخصص و ایده های ذهنی خودمان کسب و کاری را ایجاد کنیم که برای ما درآمد داشته باشد.

 

البته این کسب و کار نیز مانند تمامی کسب و کارهای مجازی و یا واقعی امکان شکوفا شدن و پیشرفت را داشته و همچنین می توانند این کسب و کارها شکست خورده و پیشرفتی نداشته باشند. یا می توانیم به واسطه کسب و کارهای فعال موجود در اینترنت درآمد داشته باشیم و از این کسب و کارهای موجود برای خود و یا دوستان درآمدزایی کنیم.

پس روش ها و سبک های مختلفی برای کسب درآمد در اینترنت وجود داشته که هریک از آنها به واسطه توانایی کسب و کار موردنظر می توانند درآمدی معین را برای شما داشته باشد. اما اکنون سوال این می باشد که بین این شاخه ها چه تفاوتی وجود دارد.

اگر بخواهیم دیدی ساده درباره این موضوع داشته باشیم ، می توانیم یک مثال ساده را در خارج از دنیای مجازی بیان کنیم.

در دنیای واقعی ، کسب و کارهای بسیار زیادی وجود دارند که در یک شرکت، یک مغازه، دفتر کار و ... فعال بوده و می توان به آن به عنوان کار اول و آینده دار نگاه کرد. اما در همین محیط پیرامون زندگیمان کسانی هستند که نمی توان برای آنها شغلی ثابت در نظر گرفت و در هر فصل به شغل های کاذب مختلفی روی می آورند و درآمد خوبی هم دارند. پس کسب درآمد در دنیای واقعی و دنیای مجازی به روش های مختلفی انجام می شود.

نمی توانیم به دنیای اینترنت، جدا از دنیای واقعی نگاه کنیم. دنیای مجازی دقیقا مانند دنیای پیرامون ما، زنده، فعال و پر از خوبی و بدی  می باشد.

 

کسب درآمد از اینترنت به واسطه کسب و کار  تعریف شده خود فرد

 

داشتن یک کسب و کار فعال و پویا بهترین نوع کسب درآمد از اینترنت می باشد که به واسطه آن می توانیم کسب و کار اینترنتی خود را پیشرفت داده و این کسب و کار را به دنیای واقعی و خارج از اینترنت نیز منتقل کنیم.

بدون شک برای ایجاد یک کسب و کار موفق و پویا، نیاز به یک تخصص و ایده بوده و یا می توانید برای محصولات فروشکاه خود در اینترنت به دنبال مشتری و یا فروش بیشتر باشید.

این دسته از کسب درآمدها جزو کسب درآمدهای بسیار خوب و آینده دار بوده که می توان به آن به عنوان یک کار آینده دار و قابل پیشرفت نگاه کرد.

کاری که می تواند به پیشرفت مناسبی رسیده و درآمد ماهیانه مناسبی را برای شما داشته باشد. زمانی از پایداری یک کسب و کار و آینده داری آن صحبت می کنیم. باید به این نکته توجه کنیم که هیچ کسب وکار موفق و پایداری چند ماهه ساخته نشده و نیاز است مدت های زیاد برای پایداری آن تلاش کرد و در اصطلاح به خوبی خاک آن کار را خورده باشیم.

 

کسب درآمد در کسب و کارهای تعریف شده دیگران

 

یکی دیگر از روش های کسب درآمد از اینترنت، حضور در بستر کسب و کارهای دیگران می باشد. شما می توانید به عنوان نیروی تخصصی این کسب و کارها استخدام شده و یا برای آنها تولید محتوا کنید. همچنین می توانید به واسطه فعالیتی که در این کسب و کارها انجام می دهید درآمد کسب کنید.

به عنوان مثال می توانید برای وب سایت های خبری تولید محتوایی به روز داشته باشید و یا در وب سایت های ترجمه متون غیر فارسی، به ترجمه متن ها پرداخته و کسب درآمد داشته باشید.

 

کسب درآمد در اینترنت به واسطه موج سواری بر روی حفره های موجود در کسب و کارها

 

در دنیای واقعی و پیرامون ما، یکسری از کارها وجود دارند که به واسطه ایرادهایی که در قانون کسب و کارها و حتی قانون کشور وجود داشته به وجود آمده و برای خیلی از مردم توانسته است کسب و کاری کاذب را ایجاد کند.

 

دقیقا دنیای اینترنت هم به این شکل می باشد.

 

کاربران دنیای اینترنت به واسطه ناشناخته بودن، می توانند به شکل پنهانی از حفره های موجود در اینترنت استفاده کرده و برای خود کسب درآمد کنند. به عنوان مثال کاربرانی که به انجام کلیک های تقلبی در آژانس های تبلیغاتی می پردازند و یا فعالان موجود در وب سایت های شرط بندی مسابقات ورزشی و یا دلال ها و ده ها کار دیگر در زمره این درآمدها می باشند.

این دسته از کاربران اینترنت، موج سوارانی هستند که هر لحظه سوار بر یکی از موج های موجود در اینترنت بوده و پس از رسیدن به سود و منفعت، بر روی موج دیگری سوار می شوند. این دسته از کاربران فقط سود و منفعت امروزی خود را در نظر می گیرند و به آینده خود توجهی ندارند.

این شاخه از کسب و کارهای اینترنتی همیشگی نبوده و فقط درآمدی مقطعی را برای شما فراهم می کند. به هیچ وجه نمی توان بر روی این کارها حسابی را باز کرد و به آن به چشم کار اول خود نگاه کرد.

در پایان این مقاله نیاز است که به یک موضوع بسیار مهم در حوزه کسب درآمد در بستر اینترنت بپردازیم. به هیچ وجه کسب درآمد از اینترنت ساده تر از دنیای واقعی و پیرامون ما نبوده و نمی توانیم بدون دانش و ایده مناسب در بستر اینترنت درآمدی کسب کنیم.

دنیای اینترنت به واسطه ناشناخته بودن آن، می تواند یک محیط بسیار وحشتناک برای کاربران آن تبدیل شود که مهم ترین دارایی شما را به راحتی از بین ببرد.

علاوه بر پول و آرامش شما، زمان بزرگ ترین دارایی شما بوده که می تواند در دنیای اینترنت به راحتی از بین برود.

پس زمانی به فکر ایجاد یک کسب و کار درآمدزا باشید که ایده و دانش کافی درباره موضوع مورد نظر را داشته باشید. اما اگر می خواهید فقط برای امروز خود کسب درآمد داشته باشید، نیاز است که به شکل عمیق تر درباره آینده کاری خود برنامه ریزی کنید.

 

برای کسب درامد از وب سایت های خود به قسمت تبلیغات اینترنتی و یا تبلیغات کلیکی مراجعه کنید.

 

موفق باشید

 

در همین رابطه بخوانید :

قرعه کشی 40 میلیون ریالی ماهیانه برای نمایش دهنده های شبکه یوزنتورک

قرعه کشی 40 میلیون ریالی ماهیانه برای نمایش دهنده های شبکه یوزنتورک

قرعه کشی 40 میلیون ریالی ماهیانه برای نمایش دهنده های شبکه یوزنتورک - 1395/06/16

درآمد اینترنتی وب سایت بیشتر است یا برنامه‌ موبایل؟

درآمد اینترنتی وب سایت بیشتر است یا برنامه‌ موبایل؟

درآمد اینترنتی وب سایت بیشتر است یا برنامه‌ موبایل؟ - 1395/05/22

دلایل اهمیت سئو و بهینه سازی وب سایت

دلایل اهمیت سئو و بهینه سازی وب سایت

دلایل اهمیت سئو و بهینه سازی وب سایت - 1395/05/21

فرمت صحیح بنرهای تبلیغاتی

فرمت صحیح بنرهای تبلیغاتی

فرمت صحیح بنرهای تبلیغاتی - 1395/05/19

نرخ پرش وب سایت خود را بهبود ببخشید.

نرخ پرش وب سایت خود را بهبود ببخشید.

نرخ پرش وب سایت خود را بهبود ببخشید. - 1395/05/18

چگونه اولین اعضای وب سایت خود را جذب کنید.

چگونه اولین اعضای وب سایت خود را جذب کنید.

چگونه اولین اعضای وب سایت خود را جذب کنید. - 1395/05/17

برای سئو و بهینه سازی وب سایت خود از ابزارهای رایگان استفاده کنید.

برای سئو و بهینه سازی وب سایت خود از ابزارهای رایگان استفاده کنید.

برای سئو و بهینه سازی وب سایت خود از ابزارهای رایگان استفاده کنید. - 1395/05/16

روش های مختلف کسب درآمد از اینترنت

روش های مختلف کسب درآمد از اینترنت

روش های مختلف کسب درآمد از اینترنت - 1395/05/16

درج تبلیغات رایگان در شبکه تبلیغات کلیکی یوزنتورک

درج تبلیغات رایگان در شبکه تبلیغات کلیکی یوزنتورک

درج تبلیغات رایگان در شبکه تبلیغات کلیکی یوزنتورک - 1395/05/16

تبلیغات کلیکی چیست و این تبلیغات چگونه عمل می کنند ؟

تبلیغات کلیکی چیست و این تبلیغات چگونه عمل می کنند ؟

تبلیغات کلیکی چیست و این تبلیغات چگونه عمل می کنند ؟ - 1395/05/15